вівторок, 13 жовтня 2015 р.

День захисника України"14 жовтня - свято всіх, хто любить Україну. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони України.
З нами Господь і правда. Слава Україні! "
                                                        Петро Порошенко
В нашій бібліотеці відбулася низка заходів приурочеих до свята. А відділ роботи з користувачами-дітьми 5-9 класів з цієї нагоди зустрічав гостей - учасника АТО , козака українського козацтва, бійця Національної гвардії “Київ-2” В.А.Кадирова; козацького отамана С.Скоробагатого та представників Хмельницької обласної федерації Бойового Гопака. Вони розповіли дітям про  свою участь в антитерористичній операції  на сході України, історію і традиції  козацтва та продемонстрували майстерність бойового гопака.
Вітаємо з Днем захисника України!
 Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу! І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!Немає коментарів:

Дописати коментар